با خدمات اسباب کشی در کرونا آشنا شوید

خدمات ذخیره سازی چطور؟
همانند شرکت های متحرک ، شرکت های بزرگ ذخیره سازی نیز به فعالیت خود ادامه می دهند. با این وجود آنچه شما ممکن است انتظار داشته باشید محدود بودن ساعات دسترسی و / یا کاهش میزان مشتریانی است که می توانند هر زمان به واحدهای خود دسترسی پیدا کنند. شرکت های ذخیره سازی همچنین باید اقدامات بهداشتی مناسبی را انجام دهند ، از جمله ضد عفونی کردن پد های دسترسی و شش فوت یا بیشتر فضای لازم بین مشتری و مشتری و مشتری و کارمند.

اسباب کشی از آنجایی که در این دوران بسیار سخت است، نیاز است تا از شرکت های خدماتی بهره گرفته شود. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از اسباب کشی کلیک کنید.

آیا هنوز می توانم یک کامیون متحرک اجاره کنم؟
شرکتهای بزرگ حمل و نقل کامیون همچنان در خدمت هستند ، زیرا آنها برای حمل و نقل و نیازهای تحرک شخصی ضروری هستند. باز هم ، آنچه ممکن است متفاوت باشد ، تجربه است ، زیرا شرکتهایی  پروتکلهای خود را برای فاصله فیزیکی قرار داده اند. این بدان معناست که مکان حمل و نقل و تحویل شما ممکن است در دفتر شعبه نباشد و شما باید رزرو خود را به جای مراجعه حضوری بصورت آنلاین یا تلفنی انجام دهید.

آیا باید در طول COVID-19 حرکت کنم؟
گاهی اوقات حرکتی اجتناب ناپذیر است. با این حال ، اگر در تاریخ جابجایی خود انعطاف پذیری دارید ، بهتر است تا زمان برداشته شدن اقدامات فاصله اجتماعی منتظر جابجایی باشید. اگر انعطاف پذیری ندارید ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از نزدیک با ارائه دهنده خدمات خود در حال کار باشید تا یاد بگیرید که آنها چه کاری انجام می دهند – و آنچه شما باید انجام دهید – برای اطمینان از ایمن ترین حرکت ممکن.

سلامتی و ایمنی همیشه در اولویت اصلی قرار دارند. اگر در یک گروه پرخطر هستید ، از جمله کسانی که بیماری های قبلی مانند دیابت و آسم دارند یا کسانی که بیش از 60 سال دارند ، در صورت امکان به تعویق انداختن حرکت خود یا یافتن وسیله دیگری برای حرکت ، مانند استفاده از وسیله نقلیه شخصی یا کامیون در حال حرکت را اجاره کنید.

آیا کسی مجبور است برای تهیه یک نقل مکان به خانه من بیاید؟
خیر. شرکت های متحرک اکنون به جای نظرسنجی در خانه ، نظرسنجی های مجازی را ارائه می دهند تا برآورد قیمت حرکت شما را ارائه دهند.

من یک حرکت آینده دارم ، آیا هنوز هم اتفاق می افتد؟
اگر یک حرکت آینده برای شما برنامه ریزی شده باشد ، تصور کنید که این اتفاق همچنان در حال انجام است ، مگر اینکه خلاف این را از شرکت در حال انتقال خود شنیده باشید. گفته شد ، هنوز هم ایده خوبی برای تماس و تأیید است. برای تأیید وضعیت حرکت خود و پی بردن به اینکه چه اقدامات احتیاطی را انجام می دهند ، در اسرع وقت با ارائه دهنده خدمات خود در تماس باشید.

شرکت در حال انتقال لغو شده است اما هنوز هم باید در یک تاریخ مشخص مکان خود را تغییر دهید؟ برای بررسی در دسترس بودن ، به سایر شرکتها مراجعه کنید یا کرایه کامیون را در حال اجاره بررسی کرده و حرکت خود را انجام دهید.

سیاست COVID-19 شرکت متحرک من چیست؟
برای مشاهده خط مشی COVID-19 خود به وب سایت ارائه دهنده خدمات در حال حرکت خود بروید یا مستقیماً با آنها تماس بگیرید. در بیشتر موارد ، مشاغل ضروری مانند شرکت های درحال حرکت می توانند روش های خاص خود را برای فعالیت تحت بیماری همه گیر تنظیم کنند ، با این وجود مطمئناً خواهید دید که پروتکل های مربوط به فاصله فیزیکی و ضدعفونی شدن به کار رفته است. اگر در مورد سیاست COVID-19 شرکت در حال حرکت خود س orال یا نگرانی دارید ، برای ارائه بحث با ارائه دهنده خود تماس بگیرید.

اگر می خواهم حرکت خود را لغو کنم چه می کنم؟
اگر به دلیل COVID-19 نیاز به لغو حرکت دارید ، مستقیماً با ارائه دهنده در حال انتقال خود تماس بگیرید. اکثر قراردادهای نقل و انتقالات غیر الزام آور است ، به این معنی که شما می توانید بدون مجازات مالی تا یک دوره زمانی مشخص قبل از خدمات خود لغو کنید. اگر ودیعه ای ارائه داده اید ، باید به قرارداد خود نگاه کنید تا ببینید آیا انتظار دارید به شما پس داده شود یا خیر. توجه داشته باشید که حتی اگر سپرده شما غیر قابل استرداد باشد ، به دلیل شرایط منحصر به فرد COVID-19 ، این احتمال وجود دارد که شرکت درحال انتقال آن را به شما بازگرداند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *