چگونه یک اسباب کشی راحت را مدیریت کنیم؟

24. یک کیسه شبانه بسته کنید

تا زمانی که واقعاً از عهده بسته بندی خارج نشده باشید ، بعید است که بخواهید به محض ورود به خانه ، همه لباس های خود را باز کنید و کمد لباس خود را پر کنید. بنابراین ، بسته بندی یک کیسه شبانه برای هر یک از اعضای خانواده ، هوشمندانه است . برای یک یا دو روز لباس کافی بسته بندی کنید و لوازم بهداشتی لازم مانند خمیر دندان و شامپو را در آن قرار دهید.

به تجهیزات خود مانند فر پیتزا دقت کنید ا در حین جابه جایی آسیبی نبیند. برای کسب اطلاعات بیشتر از فر پیتزا اینجا کلیک کنید.

25. یک جعبه از اشیاalu ارزشمند خود را بسته بندی کنید

برای اطمینان از ایمنی بیشتر وسایل با ارزش خود ، آنها را در یک جعبه جداگانه بسته بندی کنید و در تمام مراحل جابجایی آن را با خود داشته باشید. شما می خواهید از اشیای قیمتی و عکسهای احساسی خود محافظت کنید در صورتی که اتفاقی برای کامیون در حال حرکت شما رخ دهد یا هر مسئله دیگری پیش بیاید. ایمن نگه داشتن اشیا valu با ارزش و میراث خود در حالی که خانه نشین هستید می تواند شما را از استرس زیادی در حین جابجایی نجات دهد.

26. اوراق مهم خود را با خود داشته باشید

این نوک خانه متحرک مشابه نوک قبلی است ، زیرا نمی خواهید در هنگام حرکت مقالات مهم خود را از دست بدهید. هنگام جابجایی ، یک پاکت یا جعبه پر از گذرنامه ، شناسنامه و سایر اسناد مهم را در آن نگه دارید. در صورتی که برای بقیه وسایلتان اتفاقی بیفتد ، باید هنگام جمع آوری خانه این مجموعه را با خود داشته باشید.

27. جعبه های رایگان را بردارید

در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی جعبه های اضافی گذاشته اند ، پس چرا به Waitrose یا Tesco محلی خود مراجعه نکنید و از آنها س askال نکنید؟ به نظر نمی رسد جابجایی جعبه ها هزینه زیادی باشد ، اما اگر وسایل زیادی داشته باشید ، هزینه کل می تواند خیلی سریع رشد کند.

اگر دوستی دارید که به تازگی خانه اش را نقل مکان کرده است ، می توانید از آنها س askال کنید که آیا جعبه هایی در آن قرار دارند. شاید بتوانید آنها را با قیمت بسیار کاهش یافته تحویل بگیرید!

به هر مسیری که بروید ، پیشنهاد می کنیم برای انتقال وسایل خود به خانه جدید ، جابجایی های حرفه ای استخدام کنید. داشتن شخصی دیگر که جعبه های شما را برداشته و حمل کند ، در طی مراحل جابجایی میزان استرس شما را نجات می دهد.

28. از جعبه هایی که در خانه دارید استفاده کنید

آیا در خانه خود شمع جعبه هایی دارید که بازیافت آنها را فراموش کرده اید؟ هنوز از شر آنها خلاص نشوید! جعبه هایی مانند جعبه های کفش و جعبه های آمازون برای بسته بندی وسایل کوچکتر شما مناسب هستند.

می توانید جعبه کفش را با مواد آرایشی یا حتی جوراب پر کنید ، این به خود شما بستگی دارد. برای بسته بندی کتاب ها و دی وی دی ها از جعبه های حمل و نقل خود از آمازون یا جعبه های شراب استفاده کنید ، فقط مراقب باشید که آنها را بیش از حد پر نکنید. جعبه های پر از کتاب ممکن است بسیار سنگین شوند ، بنابراین باید سعی کنید از جعبه ای با دسته برای کتاب ها یا مجلات استفاده کنید.

29. از همه چیزهایی که برای بسته بندی متعلقات خود دارید استفاده کنید

ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما یادتان باشد که از چمدان یا کیف های مسافرتی دیگر برای بسته بندی وسایل خود استفاده کنید! می توانید از آنها برای لباس و کفش و همچنین کتاب یا DVD استفاده کنید. واقعاً هر چیزی که بتوانید درون چمدان یا کیف دو نفره قرار دهید کاملاً مناسب است.

اگر کیسه های خرید قابل استفاده مجدد در خانه دارید ، می توانید آنها را نیز پر کنید! ما پیشنهاد می کنیم از آنها برای حمل هر غذایی که در خانه یا وسایل آشپزخانه بزرگتر مانده اید استفاده کنید. همچنین می توانید قابلمه ها و قابلمه های خود را درون آنها قرار دهید و توسط حوله یا پارچه ظرف از هم جدا شوند.
30. موارد مشابه خود را با هم داشته باشید

باز هم ، ممکن است این امر واضح به نظر برسد ، اما هنگام خانه نشینی ، تمام تمرکزتان این است که همه چیز را در یک جعبه قرار دهید. برای صرفه جویی در استرس در آینده ، سعی کنید هنگام بسته بندی وسایل مشابه را با هم نگه دارید. به عنوان مثال ، وسایلی که در حمام قرار دارند باید همراه سایر وسایل مربوط به حمام باشند. در اصل ، لباس خواب خود را با مواد غذایی باقی مانده خود بسته نکنید.

31. وسایل شکننده خود را با لباس یا حوله بپیچید

بسیار خوب ، بنابراین این نکته بر خلاف نکته قبلی است (نگه داشتن موارد مشابه در کنار هم). ما آن را دریافت کردیم اما شما نمی خواهید بشقاب ها و شیشه هایتان را بشکنید زیرا به درستی محافظت نشده اند.

هنگامی که وسایل شکننده را بسته بندی می کنید ، باید آنها را بپیچید و از آنها با حوله یا سایر مواد نرم محافظت کنید. همچنین می توانید از روزنامه های مچاله شده برای محافظت از کالاهای شکننده خود استفاده کنید و سپس هنگام بسته بندی آنها را بازیافت کنید. ما می خواهیم شما بتوانید لیوان و بشقابهای شراب خود را بدون یافتن شیشه یا ظروف شکسته در هر کجا باز کنید!

32. برای بسته بندی کمد خود از یک کیسه زباله استفاده کنید

این نکته را احتمالاً در سراسر Pinterest دیده اید. این کار بسیار ساده است و شما را از این که مجبور شوید همه چیز را از کمد خود بیرون بیاورید تا فقط آن را جمع کنید و دوباره در کمد جدید خود قرار دهید ، شما را نجات می دهد.

برای اینکه در تلاش خود صرفه جویی کنید ، سعی کنید با استفاده از یک کیسه زباله لباس خود را بر روی آویزها حمل کنید! یک کیسه زباله بردارید و آن را از پایین روی لباسهای آویز خود بیاورید ، در حالی که هنوز در کمد شماست. کیسه را تا آنجا که می توانید بالا بیاورید ، امیدوارم به جایی برسید که لباس شما با آویزها روبرو می شود. سپس ، از الاستیک یا روبان استفاده کنید تا آویزها را کنار هم نگه دارد و کیف را به خانه جدید خود بیاورید! می توانید آویزها را روی میله کمد جدید خود قرار دهید و کیسه را بردارید تا لباس های شما باز شود. به همین سادگی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *