راه هایی برای مراقبت از ماشین در برابر دزدیده شدن

آیا می خواهید از اتومبیل خود در برابر سرقت محافظت کنید؟ بدون شک از قفل فرمان ، ردیاب GPS و سایر وسایل ضد سرقت دیگر برای وسیله نقلیه خود مطلع هستید. با این حال ، برای داشتن آمادگی کامل برای هر کاری ، ممکن است بخواهید برخی از محافظت های اضافی را که بیشتر “خارج از جعبه” هستند و می تواند به هدف شما برای سارقان کمک کند ، در نظر بگیرید. دانستن انواع متداول سرقت و شناسایی علائم آماده شدن یک سارق برای سرقت وسیله نقلیه شما می تواند خطر یافتن خودروی گرفته شده شما را کاهش دهد. برای خرید جی پی اس خودرو کافیست بر روی ردیاب توربو کلیک کنید.

بر اساس آمار پلیس ، ماشین ها اغلب از مکان هایی مانند پارکینگ های عمومی ، چهارراه های خودپردازها و پمپ بنزین ها سرقت می شوند. آنها به شما توصیه می کنند:

قبل از ورود به داخل خودرو و زیر ماشین خود را بازرسی کنید.

مخصوصاً بعد از تاریک شدن هوا خودتان سفر نکنید.

برای کمک به غریبه ها متوقف نشوید.

اگر احساس کردید که چیزی خاموش است ، پس بروید. به غریزه خود اعتماد کنید.

اگر شخص ناشناسی را دیدید که به سمت شما می آید ، با احتیاط رانندگی کنید.

اگر نیازی به توقف دارید ، در صورت لزوم فضای کافی برای مانور ماشین خود داشته باشید.

در یک خط میانی سفر کنید.

در مکانی که دید ضعیف دارد پارک نکنید.

همیشه هنگام پیاده شدن از ماشین ، بدون توجه به سرعت شما ، موتور خود را خاموش کنید.

کلیدهای خود را نزدیک درب ورودی منزل خود رها نکنید.

با این توصیه های هوشمندانه خطر سرقت اتومبیل را کاهش دهید:

1. در ماشین خود از مانیتور کودک استفاده کنید
این یک وسیله ضد سرقت غیرمنتظره است که باید در وسیله نقلیه خود داشته باشید زیرا به شما امکان می دهد هر آنچه را که در داخل اتومبیل شما اتفاق می افتد گوش دهید. اگر کسی در اتومبیل را باز کند یا بخواهد موتور را روشن کند ، آن را خواهید شنید.

2. کلیدهای اتومبیل خود را در فویل آلومینیوم بپیچید
با قرار دادن کلیدهای خود در فلزی برای جلوگیری از سیگنال ها ، از کلیدهای خود در برابر حملات “رله” محافظت کنید. دستگاه هایی وجود دارند که سارقان می توانند بدون اینکه متوجه شوید ، سیگنال کلیدهای ماشین شما را رهگیری می کنند. هنگامی که سیگنال از کلیدهای شما ربوده می شود ، سارق می تواند به ماشین شما دسترسی پیدا کند و آن را بدزدد. بنابراین ، کلیدهای خود را نزدیک درب ورودی خود آویزان نکنید ، بلکه آنها را درون فویل ، کیف پول فارادی ، اجاق مایکروویو یا حتی یخچال قرار دهید.

3. پنجره یا آینه خود را با شماره VIN خود علامت گذاری کنید
این یک سرویس ارزان قیمت است که می تواند خطر سرقت اتومبیل را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یک مجرم مجبور است پول و وقت خود را صرف تغییر شیشه های اچ کند و بنابراین سود خود را کاهش دهد. می توانید VIN را در شیشه نمای عقب راننده ، پنجره کناری یا هر دو حک کنید.

4- دستگاه قدیمی خود را که روی رایانه لوحی یا تلفن مجهز است ، در اتومبیل خود مخفی کنید
هنگامی که باید وسیله نقلیه خود را در مکانی بگذارید که از نظر ایمنی اطمینان ندارید ، تلفن یا رایانه لوحی قدیمی را که با حساب Google شما همگام سازی شده است در جایی قرار دهید که در ماشین شما دیده نشود. با توجه به اینکه تلفن یا رایانه لوحی شما به WiFi متصل است ، با استفاده از عملکرد “یافتن تلفن من” می توانید ماشین خود را ردیابی کنید.

5- هنگام پارک کردن ، لاستیک های چرخانده شده را به سمت حاشیه نگه دارید
وقتی چرخ های ماشین شما به سمت حاشیه چرخانده می شود ، مانور وسیله نقلیه شما برای سرقت آن را برای سارقان دشوارتر می کند. این امر به ویژه در صورت استفاده از کامیون یدک کشی بسیار مناسب است. اگر اتومبیل شما برای سرقت به زمان و عوارض بیشتری احتیاج داشته باشد ، کمتر مورد هدف قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *