بخاری های فضایی گاز سوز و روغن

بخاری های فضایی گاز سوز و روغن
بخاری های گازی / پروپان / نفت سفید ، به دلیل اینکه گازهای احتراق خطرناکی را از سوختن تولید می کنند ، فقط باید در مناطق دارای تهویه مناسب و خارج از منزل استفاده شوند. این شامل مناطقی مانند چادر ، ایوان های محافظ صفحه نمایش ، یا خانه های جدید ساختمانی قبل از نصب پنجره ها و درها است. بهتر است مدلی با سنسور خاموش یا اکسیژن کم اکسیژن پیدا کنید. این ویژگی ایمنی به طور خودکار زمان کم شدن اکسیژن در یک فضا را تشخیص می دهد و جریان سوخت را به بخاری متوقف می کند و شعله را خاموش می کند.

گرماتاب ها نمونه ای از این بخاری ها به شمار می رود که برای خرید می توانید بر روی گرما صنعت کلیک کنید.

خروجی بخاری های گاز سوز و روغن در واحدهای حرارتی انگلیس (BTU) اندازه گیری می شود. خروجی بخاری های کوچک ممکن است 4000 تا 9000 BTU باشد که برای گرم کردن چادر 200 فوت مربع کافی است. خروجی بخاری های متوسط 12000 تا 30،000 BTU خواهد بود که فضای 600-800 فوت مربع را گرم می کند. بخاری های پروپان بزرگتر و تجاری ، گرمای پروپان را با یک فن الکتریکی قدرتمند ترکیب می کنند تا فضاهای بسیار بزرگتری را گرم کنند. این واحدها می توانند به 150،000 تا 200،000 BTU برسند و می توانند فضاهای بیش از 3000 فوت مربع را گرم کنند.

احتیاط: در حالی که بخاری های گازی “بدون دریچه” برای مصارف مسکونی وجود دارند ، اما تنها در صورت نظارت و نگهداری از آنها بسیار ایمن هستند. ایمنی واحدهای فاقد دریچه به تمام عناصر کاتالیزوری و ایمنی برای تمیز بودن و عملکرد مناسب در همه زمان ها متکی است. اگر سنسورها یا عناصر گرد و غبار یا کثیف شوند ، عملکرد واحد بدون تخلیه می تواند به خطر بیفتد. سوزاندن گاز حتی با یک واحد نگهداری صحیح ، نه تنها گازهای احتراق خطرناکی ایجاد می کند ، بلکه مقدار شگفت آور بخار آب را نیز ایجاد می کند. گذشته از مسائل ایمنی ، استفاده بیش از حد از بخاری گازی بدون منفذ در داخل خانه می تواند منجر به مشکلات رطوبت مانند کپک ، کپک و خراب شدن میعانات پنجره های چوبی شود. در حالت ایده آل ، همه بخاری های گازی برای استفاده در محیط داخلی باید دارای محفظه های احتراق مهر و موم شده باشند که به درستی به خارج از منزل خارج می شوند.

بخاری های برقی فضایی
CI-Sherri-James_LP-Space-Heater_h
برای استفاده در محیط داخلی ، مدل های برقی دارای اشکال و اندازه های مختلف هستند ، اما همه آنها به روشی مشابه کار می کنند. آنها الکتریسیته را از طریق ماده ضعیف هدایت می کنند ، که در مقابل الکتریسیته عبوری از آن مقاومت می کند و گرما تولید می کند. به همین دلیل به این نوع گرما “گرمایش مقاومتی” نیز گفته می شود. صرف نظر از اینکه بخاری از عناصر نوع سیم ، سرامیک ، کوارتز یا رادیاتور استفاده می کند ، همه آنها اساساً به یک شکل کار می کنند. برخی از آنها از یک پشتوانه بسیار بازتابنده برای تمرکز گرمای تابشی در یک جهت استفاده می کنند. بخاری های سرامیکی و کوارتز با هدف خنک نگه داشتن سطح بخاری در لمس هستند.

بهترین بخاری های برقی از ویژگی های ایمنی مانند سوئیچ سرپیچی ، سنسور گرمازدگی و سنسور لمسی بهره می برند (که در صورت لمس شدن کوره ، دستگاه را خاموش می کند تا از سوختگی جلوگیری کند) تا آنها را در حد امکان ایمن کند. بخاری فضایی که دارای سیم برق بلندتر و سنگین است به این معنی است که شما به سیم برق نیازی ندارید. سیمهای کم مصرف و فرسوده منبع اصلی خطر آتش سوزی هستند.

برای تعیین میزان گرمایش یک بخاری فضای برقی ، به خروجی نگاه کنید که با وات اندازه گیری می شود. به طور کلی ، خروجی ها از 400 تا 1500 وات هستند. اکثر مدل های مدرن به شما امکان می دهند خروجی را در محدوده مشخص تنظیم کنید.

یکی از مزایای بیشتر بخاری های برقی ، فن داخلی است. یک فن داخلی با حرارت دادن هوا از طریق بخاری و اتاق ، گرما را در منطقه وسیع تری پخش می کند. فن یکپارچه همچنین به این معنی است که بخاری یک منطقه را سریعتر گرم می کند. بخاری های فضایی دارای ترموستات عملکرد بخاری را به طور خودکار انجام می دهند ، بنابراین مجبور نیستید به طور مداوم آن را به صورت دستی روشن و خاموش کنید تا فضایی برای راحتی بیش از حد گرم نشود. واحدهای بزرگتر حتی ممکن است شامل کابینت های چوبی مصنوعی و شعله های آتش مصنوعی برای ظاهری گرمتر و شومینه مانند باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *