لکه هایی که در خشکشویی های از بین می روند

شکلات
عجیب اما واقعی: اسپری فریاد در از بین بردن لکه های شکلات باورنکردنی است. مقدار کمی را روی لکه اسپری کنید ، آن را با استفاده از انگشتان ماساژ دهید و با حل شدن لکه تعجب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از روش های موجود در خشکشویی کافیست اینجا کلیک کنید.

شراب قرمز ، قره قاط ، بلوبری
من از این سه لکه مرگبار به عنوان “قرمزها” یاد می کنم که ممکن است دقیقاً دقیق نباشد ، زیرا لکه ها بیشتر از رنگ قرمز بنفش هستند ، اما “بنفش ها” برای لکه های بسیار رایج بیش از حد شاهانه به نظر می رسند. محصولی به نام Wine Away نه تنها باعث از بین بردن لکه های شراب قرمز بلکه همچنین عوارض ناشی از قره قاط و بلوبری ، چه کامل ، چه به شکل آب و سس می شود.

روغن و گریس
اگر درست اتفاق افتاد ، لکه چربی گرفتید ، با استفاده از انگشتان خود مقدار کمی ظرف رقیق شده یا صابون دست را در محل ماساژ دهید. برای لکه های لجبازی بیشتر ، یا آنهایی که نمی توانید فوراً به آنها برسید ، قبل از شستشو ، کمی لستوئیل یا کاج سول را روی لکه ها بمالید.

به خصوص برای لکه های چربی بد یا مواردی که روی موادی که نمی توانند شسته شوند یا آب را دوست ندارند (مانند ابریشم یا جیر) اتفاق بیفتد ، به نشاسته ذرت دست بزنید. بله نشاسته ذرت! مواردی که برای غلیظ کردن پر پای استفاده می کنید در جذب چربی نیز شگفت انگیز است.

برای استفاده از آن برای از بین بردن لکه ، لباس را روی سطحی قرار دهید که بتواند 12 تا 48 ساعت بدون مزاحمت در آن بماند و یک تپه نشاسته ذرت به سبک مورچه را روی لکه بچینید و دور شوید. سپس ، نشاسته ذرت را مسواک زده و لکه را بررسی کنید. احتمالاً دیگر آنجا نیست! اما اگر اینگونه باشد و به میزان قابل توجهی سبک شود ، به سادگی فرآیند را تکرار کنید تا زمان جذب بیشتر نشاسته ذرت فراهم شود.

جوهر
جوهر یک حیوان خنده دار در پادشاهی لکه است: آن حیوانی است که لزوماً از درمان فوری بهره مند نمی شود. مشکل لکه جوهر تازه این است که اگر هر نوع مایعی به آن وارد کنید ، خطر طغیان لکه و گسترش آن وجود دارد. بنابراین از این نکته آگاه باشید ، اما از این نکته نیز آگاه باشید: الکل ایزوپروپیل (همان ماده مالش دهنده) لکه های جوهر است و همان چیزی است که باید به راحتی به آن دست پیدا کنید وقتی قلم پیراهن خود را به طور اتفاقی بکشید یا بچه ها با نشانگر خود به کاناپه ضربه بزنند.

احتباس بو
استفاده از تنظیمات واشر و خشک کن مناسب می تواند باعث کاهش احتباس بو در لباس ها و وسایلی مانند حوله شود ، اما گاهی اوقات برای از بین بردن بوی هایی مانند کپک یا بوی بدن به چیز اضافی نیاز دارید. سرکه سفید کار می کند و به ویژه روی حوله ها موثر است ، جایی که به عنوان نرم کننده طبیعی پارچه نیز عمل می کند.

برای استفاده از آن ، یک فنجان نیم به یک پر به چرخه شستشوی ماشین لباسشویی اضافه کنید. در حالی که سرکه سفید روی دنده های ورزشی که بوی نامطبوع را حفظ می کنند نیز به خوبی کار می کند ، با گذشت زمان اسید می تواند قابلیت ارتجاعی را از بین ببرد. انتخاب یک شوینده ورزشی مانند Tide Plus Febreze Sport یا تقویت کننده ای که با شوینده معمولی شما استفاده می شود ، مانند Tide Odor Rescue ، به شما کمک می کند تا شلوار یوگای مورد علاقه یا پیراهن عرق آور بدون بو از بین برود. ماده

جایزه: پرز و پیلینگ
در طول پوشیدن و شستن لباس ، الیاف می توانند از بین بروند و شکسته شوند و منجر به کپسول شوند. وقتی این اتفاق افتاد ، به سراغ ابزاری برای پاک کردن لایه برداری بروید. در حالی که گزینه های زیادی در بازار وجود دارد ، گلینر یکی از گزینه هایی است که من شخصاً از آن استفاده می کنم و هرکسی را که گوش دهد بشارت می دهم. این سه تیغه را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند برای استفاده در پارچه های بسیار ظریف یا بسیار سنگین عوض شود و همراه با یک برس پرز برای از بین بردن فاز یا پرزها است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *